Bashkëshorti me shpëtoi jetën, me dhuroi veshkën – TV KLAN

Bashkëshorti me shpëtoi jetën, me dhuroi veshkën

Jeta e Tina Turner në një libër

Mbretëresha e rrokut, Tina Turner, ka rrëfyer momentet më të vështira të jetës së saj në një libër, që sigurisht përfshin jetën profesionale dhe atë private. 78-vjeçarja shkruan se bashkëshorti i saj i ka shpëtuar jetën duke i dhuruar një veshkë.

My love story” quhet libri, i cili tregon jetën e këngëtares që ditën kur mendoi të vriste vetën për ti shpëtuar dhunës së bashkëshortit të parë dhe deri ditën kur njohu burrin që do t’i shpëtonte jetën, Erwin Bach.

Njohja e tyre nisi në vitet 80, por që do të kurorëzohej në martesë vetëm në 2013: ajo 73 vjeç dhe ai 57.

Megjithatë libri tregon anët e errëta dhe ato të çelta të jetës së këngëtares. Një histori që si drita verbuese ka famën, por që fsheh lot, dhimbje, por edhe shumë dashuri.

Tv Klan

Kategori
ShowBizTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*