Bashkëshortja e “Osmanit” pozon mjaft joshëse por dështon në photoshop


Bashkëshortja e “Osmanit” pozon mjaft joshëse por dështon në photoshop

14:51 16/03/2021

Aktori turk Burak Ozçivit i njohur si “Osmani” nga seriali më i suksesshëm që transmetohet në Tv Klan prej disa vitesh është martuar me aktoren Fahriye Evcen dhe janë kthyer në një nga çiftet më të pëlqyer dhe komentuar.

Ata janë në qendër të vëmendjes gjithmonë nga mediat dhe shpesh herë veprimet e tyre kthehen në lajm. Së fundmi Fahriyea ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shihet e veshur më pantallona të zeza lëkurë dhe një body të bardhë. Por në një nga fotot fansat e aktores, kanë kapur një detaj. Dera pas Fahriyes është shtrembëruar dhe na bën të dyshojmë se ajo ka përdorur photoshop. Pavarësisht këtij detaji që i ka shpëtuar aktores, fotot janë pëlqyer nga mijëra njerëz. /tvklan.al


Të ngjashme