Bayern e nis me fitore


Bayern e nis me fitore

23:47 18/09/2020

Bajerni i Mynihut e nisi sezonin e ri të Bundesligës me një fitore të thellë. Skuadra kampione e Gjermanisë mundi 8-0 Shalken.

Lojtarët bavarezë ishin të papërmbajtshëm, duke realizuar 3 herë në pjesën e parë dhe 5 në të dytën. 8 gola Bajerni nuk i shënonte Shalkes prej 32 vitesh. Ky takim hapi sezonin 2020-2021 të Bundesligës.

Tv Klan

Të ngjashme