Bayern ngre trofeun

Bayern ngre trofeun

19:20 27/06/2020

Festa në fushë ishte pa birrat e zakonshme

Bajerni i Mynihut ngriti të shtunën trofeun e siguruar disa javë më parë. Për bavarezët është titulli i tetë radhazi dhe i 30 në historinë e klubit.

Kësaj here për shkak të masave ndaj Covid-19 festa nuk ishte zakonisht me birra në fushën e lojës, por më e kufizuar.

Bajerni e fitoi edhe përballjen e fundit të kampionatit 4-0 në fushën e Volfsburgut.

Tv KlanTë ngjashme