Bebe Rexha thotë diçka për shqiptarët dhe të gjithë gjejmë veten
Bebe Rexha thotë diçka për shqiptarët dhe të gjithë gjejmë veten

19:23 10/06/2021

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha gjithmonë në daljet publike apo në rrjetet sociale tregon se është shqiptare dhe ndihet shumë krenare për këtë gjë. Së fundmi përmes një postimi në Instagram ajo është shprehur me humor se është rritur nga një familje shqiptare dhe ia del gjithmonë mbanë për çdo gjë.

“Do të vendos në rezyme, “Jam rritur në një familje shqiptare’, në mënyrë që ata të dinë se unë mund të përballoj çdo gjë”, shkruhet në postim e Bebes duke bërë gjithë shqiptarët krenarë. /tvklan.al

Të ngjashme