“Bebet janë rrugës” për këto çifte të famshme


“Bebet janë rrugës” për këto çifte të famshme

21:40 11/02/2024

Lajmërimi i shtatzënisë është gjithmonë një ngjarje e gëzueshme. Shihni më poshtë cilat gra të famshme njoftuan së fundmi shtatzëninë dhe pritet të lindin në vitin 2024.

Miranda Kerr

Emily Miller

Sophia Richie

Aktorja është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Hillary Duff

Hillary Duff njoftoi përmes Instagramit se është në pritje të fëmijës së saj të tretë me bashkëshortin Matthew Koma.

Elisabeth Moss

Protagonistja e “Handmaid’s Tale” është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe është shprehur tejet e emocionuar.

Suki Waterhouse

Suki Waterhouse e konfirmoi lajmin e shtatzënisë teksa u shfaq në skenë në një festival muzikor në Mexico City më 19 nëntor.

Ashley Benson

Ylli i “Pretty Little Liars”, Ashely Benson, ndau në Instagram se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të fejuarin Brandon Davis.

Jenna Dewan

/tvklan.al

Të ngjashme