Belen Rodriguez në garë me motrën CeciliaBelen Rodriguez në garë me motrën Cecilia

22:30 05/07/2020

Të dyja mjaft aktive në rrjetet sociale

Nuk pushojnë në të njëjtin vend, por janë të koordinuara më së miri për të mbajtur lart energjinë e fansave.

Të dyja të mrekullueshme, me forma perfekte trupore, duken sikur janë garë për ekspozimin më pikant, foton më provokuese, apo edhe panoramën më të bukur.

Motrat argjentinase po zhvillojnë një karrierë të mirë në Itali si modele dhe vajza spektakli.

Tv Klan
Të ngjashme