Bella tregon tatuazhin – TV KLAN

Bella tregon tatuazhin

Aktorja amerikane, Bella Throne, ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të treguar tatuazhin e saj në shpatull.

Megjithëse vetëm 20-vjeçare, Throne gëzon një famë të madhe ndërkombëtare dhe ndiqet nga rreth 18 milionë persona në Instagram.

Pikërisht këtë rrjet social ajo ka zgjedhur për të treguar tatuazhin ku shkruhet “Të dua”, poshtë supit të saj të majtë.

 

I love you

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

“Të dua” besohet se ishte mesazhi i saj për të dashurin repist, 31-vjeçarin Mod Sun.

Në pak orë, fotoja mori më shumë se 1 milionë pëlqime. /tvklan.al

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*Procredit


Emisione