“Rama transporton drogë me avionin e tij”

Përpara mbështetësve të tij, ish-Kryeministri Sali Berisha tha se sot në parlament votuan trafikantët e kullave.

Ish-kryeministri akuzoi kreun qeverisë, Edi Rama se udhëton me avion privat dhe se me të transportohen tonelata droge.

Kreu i demokratëve u bëri thirrje mbështetësve të vazhdojnë betejën për një qeveri teknike, dhe zgjedhje pa Edi Ramën.

Tv Klan