Besa Kokëdhima flet për operacionet plastike (Video)

Besa Kokëdhima flet për operacionet plastike (Video)

22:49 20/04/2019

Prej vitesh tashmë operacionet plastike janë kthyer në modë dhe janë bërë të zakonshëm. Këngëtarja Besa Kokëdhima është një ndër personazhet që është përfolur për ndërhyrje, por ajo vetë nuk ka folur për këtë temë. Mbrëmjen e sotme e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan, drejtuesi i emisionit Ermal Mamaqi e pyeti nëse ka bërë ndërhyrje. Këngëtarja, tha se nuk ka bërë asgjë më shumë se ç’mund të bëjë një vajzë moderne dhe se ndihet mirë me veten.

Ermal Mamaqi:

Thonë që ke bërë ndërhyrje kirurgjikale, ke bërë apo s’ke bërë?

Besa Kokëdhima:

S’kam bërë asgjë që s’ka bërë një vajzë moderne e shoqërisë tonë. Ndihem mirë me veten. Dhe kur të vdes kam thënë që dua të më djegin dhe jo t’më mbulojnë dhe përveç kësaj gjëja më e rëndësishme, t’më rregullojnë.

/tvklan.al

Të ngjashme
UKT