Episodi i radhës i “Albania Best Deal” bën bashkë 5 yje të reja, të cilat do të shfaqen nën hënën e plotë në Sanur Beach House! Jemi sërish në Jug…

Si pushojnë vajzat tona Sara Kolami, Ina Kollcaku, Fiona Metohu, Tea Zhuli, Enxhi Cuku dhe a e morën ato një best deal?

Na ndiqni çdo të hënë në 22:00 në Klan Plus dhe YouTube channel RTV Klan dhe do të shihni që oferta, e cila gërshetoi shërbimet e Empire Resort dhe Sanur do t’iu lërë gojëhapur.