Beyonce mahnit me veshjen dhe… format

Beyonce mahnit me veshjen dhe… format

12:33 17/11/2019

Beyonce është një nga yjet më të njohura në botën e muzikës. 38-vjeçarja së fundmi ka marrë sërish shumë vëmendje teska u shfaq në kazinonë Hard Rock në Hollywood, në Florida.

E shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Jay Z, ylli i muzikës  u shfaq me një fustan shkëlqyes, i cili i vinte theksin formave të saj trupore.

Beyonce ka qenë e zënë gjatë javëve të fundit pasi është duke punuar për realizimin e videoklipit të ri të saj. /Tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi