Bie aksidentalisht nga lartësia një 21-vjeçar

Foto ilustruese

Bie aksidentalisht nga lartësia një 21-vjeçar

23:22 27/07/2021

Një 21-vjeçar mësohet se ka rënë nga lartësia. Policia e Durrësit sqaron se i riu ka qenë në ballkon dhe është rrëzuar aksidentalisht.

Mësohet se 21-vjeçari me Xh.R. është dërguar në spital dhe po merr mjekimin e nevojshëm.

Më datë 27.07.2021, në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës, në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në Durrës, u cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./tvklan.alTë ngjashme