Bie Facebook dhe Instagram – TV KLAN

Bie Facebook dhe Instagram

Kompania: Po hetojmë dhe po përpiqemi të zgjidhim problemin

Facebook dhe Instagram, të dyja rrjetet sociale kanë dalë jashtë funksionit pasditen e kësaj të marte.

“Ne jemi duke hetuar problemin dhe duke punuar për të gjetur një zgjidhje,” shkroi një zëdhënës i Facebook në Twitter.

Miliona përdorues raportojnë një mesazh gabimi. #FacebookDown #InstagramDown

Sipas DownDetector, shumica përdoruesve që nuk përdorin dot Facebook dhe Instagram janë në Europë, Amerikën Jugore dhe Azi.

Edhe mbrëmjen e së hënës Facebook Messenger doli jashtë funksionimit për disa minuta në shumë vende të Europës dhe Amerikës Veriore./tvklan.al

Kategori
Te funditTë gjithaTeknologji
0 Komente

Përgjigju

*

*