Bie Facebook dhe Instagram – TV KLAN

Bie Facebook dhe Instagram

Facebook dhe Instagram është jashtë shërbimit në disa shtete të Europës. Edhe përdoruesit në Shqipëri nuk mund të përdorin dot rrjetet sociale.

Të dyja faqet e rrjeteve sociale shfaqin mesazhin gabimi teksa përdoruesit përpiqen të kenë akses./tvklan.al

 

Kategori
Te funditTë gjithaTeknologji
0 Komente

Përgjigju

*

*