Bie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 25-vjeçariBie në kontakt me rrymën elektrike, humb jetën 25-vjeçari

15:48 16/02/2021

Tiranë-Rreth orës 14:00, tek “Uzina e autotraktoreve”, në rrethana ende të paqarta dyshohet se një i ri me iniciale A. B., rreth 25 vjeç, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në një kabinë elektrike, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tvklan.alTë ngjashme