Bie nga lartësia, humb jetën 60-vjeçariBie nga lartësia, humb jetën 60-vjeçari

12:14 29/01/2021

Një 60-vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga lartësia. Ngjarja ka ndodhur në Vorë rreth orës 11:00.

Viktima me iniciale M.A. ishte duke punuar në banesën e tij dhe ka humbur kontrollin duke u rrëzua nga kati i dytë.

Për fat të keq, 60-vjeçari ndërroi jetë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave. /tvklan.alTë ngjashme