Bieber ndihet shumë i bekuar: Si ka mundësi…


Bieber ndihet shumë i bekuar: Si ka mundësi…

10:51 31/07/2020

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë padyshim një nga çiftet më të dashura të showbizit. Ata nuk hezitojnë të shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin edhe në rrjetet sociale.

Justin dhe modelja e njohur vazhdimisht ndajnë me fansat foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi ka qenë Justin, ai i cili ka tërhequr vëmendjen me dedikimin që ka bërë për bashkëshorten e tij.

Këngëtari ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram një video ku shfaqet Hailey dhe bashkëngjitur shkruan: Kjo është pamja ime gjatë mbrëmjes! Si ka mundësi! Jam kaq i bekuar./tvklan.al
Të ngjashme