Billie Eilish njofton albumin e dytë


Billie Eilish njofton albumin e dytë

23:50 26/07/2021

“Happier Than Ever” titullohet albumi që pritet të sjellë shumë shpejt për fansat

Ajo është vetëm 19-vjeç, por Billie Elish është një ikonë ndërkombëtare e muzikës. Këngëtarja ka njoftuar publikimin e albumit të saj të dytë në studio “Happier Than Ever”. Ndërkohë do të flasë për karrierën e saj dhe suksesin në “BBC Radio 1 Live Lounge”.

“Në këtë argëtim special 45-minutësh të realizuar në qytetin e Billie-t në Los Anxhelos, ‘BBC Radio 1’ DJ Clara Amfo do të flasë me Billie për albumin e saj më të fundit ‘Happier Than Ever’, thuhet në një njoftim për shtyp.

Këngëtarja do të diskutojë edhe për jetën e saj private si dhe efektin që ajo ka pasur tek të rinjtë në të gjithë botën. Fansat gjithashtu do të shijojnë edhe interpretimin e disa prej këngëve më të njohura të 19-vjeçares.

Klan NewsTë ngjashme