BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 332 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 332

Serial: 07.11.2018

Anika mëson nga Sahil që Shivai po interesohet për të shkuarën e saj dhe shkon ta ndalojë atë.

Gjatë një grindjeje ajo i djeg makinën Shivait. Çfarë do  të ndodhë me ta?

Nga ana tjetër Pinki takohet me një grua misterioze…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*

Procredit


Emisione