BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 334 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 334

Serial: 08.11.2018

Shivai dhe Anika përfundojnë në një pyll duke ngrenë ca fruta që i bëjnë të mos jenë më vetvetja.

Ata arrijnë të gjejnë një shtëpi ku mund të strehohen.

Ndërkohë një lajm i rëndësishëm do të jepët në radio. Për çfarë bëhet fjalë?

 

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*