BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 497 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 497

Serial: 16.04.2019

Avioni vazhdon të jetë nën kërcënimin e Don.

Anika ndërkohë heq maskën dhe arrin të ja marrë armën atij.

A do të mund të shpëtojnë ata? Cili do të jetë plani i rradhës i Abej?

A do të munden Oberoit të  shkatërrojnë njëherë e mirë provat?

Gori pranon propozimin për martesë…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione