BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 502 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 502

Serial: 22.04.2019

Anika bëhet xheloze pasi Shivait i afrohen ca vajza.

Por ky i fundit i thotë  se nuk do njëri tjetër përveç asaj.

Omkara më në fund i shpreh dashurinë Gorit por ajo është e vendosur të martohet dhe mendon se mund t’a gjejë lumturinë me dikë tjetër.

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*