BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 545 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 545

Serial: 21.05.2019

Shivai arrin të shpëtojë Anikën e cila është e frikësuar për vdekje.

Texh mëson që Gori ka kaluar kufirin e vendosur në shtëpi falë një kurthi të ngritur nga Tia.

Një debat i fortë do të ndodhë mes Omkarës dhe Texh.

Anika përsëri ndodhet në rrezik për jetën…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione