BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 549 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 549

Serial: 23.05.2019

Falë një plani të menduar nga Gori, Shivai dhe Anika më në fund arrijnë të zbulojnë gruan misterioze që përndiqte Anikën.

Kush është ajo në të vërtetë?

Si po shkon marrëdhënia mes Shaktit, Texhit dhe dy bashkëshortëve të tyre?

Tre vëllezërit,  Anika dhe Gori shkojnë në një festë…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione