BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 579 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 579

Serial: 13.06.2019

E gjithë familja është e lumtur nga rikthimi i Shivait dhe Anikës në vilë.

Të gjithë sendet me vlerë të vilës Oberoi nxirren në ankand.

A do të mundet Shivai të gjejë paratë dhe të blejë shtëpinë e tij?

Texh rikthehet në shtëpi…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione