Blendi Fevziu bëhet baba për herë të dytë

Posta

Blendi Fevziu bëhet baba për herë të dytë

17:43 03/10/2015 blendi

Gazetari i mirënjohur dhe drejtuesi i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu, është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Ines ka sjellë në jetë një vajzë.

Emri i vogëlushes është Alis. Ajo ka ardhur në jetë gjatë paradites së sotme dhe mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Blendi Fevziu dhe bashkëshortja Ines kanë një vajzë adoleshente, e cila quhet Mishel. /tvklan.al

OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT