Bleona me gjoksin jashtë dhe në skenën e Sanremos

Posta

Bleona me gjoksin jashtë dhe në skenën e Sanremos

20:02 12/02/2016 bleona ne sanremo

Vazhdon të provokojë me performancat e saj skenike, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

Këtë radhë artistja ka zgjedhur një skenë ndërkombëtare, si ajo e Sanremos, në Itali.

E ftuar në “Casa Sanremo”, një aktivitet që mbahet këtë javë pikërisht në kundër të Festivalit të Sanremos, Bleona është shfaqur me një veshje trasparente, në pjesën e sipërme të bustit.

E shoqëruar nga një grup balerinësh, këngëtarja shqiptare ka performuar në një mënyrë shumë provokuese në skenë, ku ka kënduar këngët e saj.

https://www.instagram.com/p/BBrCbfyAIDS/?taken-by=iambleona

 

“Casa Sanremo”, është një aktivitet alternativ që mbahet për herë të parë këtë vit në kuadër të Festivalli të muzikës italiane. Në këtë event marrin pjesë muzikantë, DJ, grupe të njohura kombëtare dhe ndërkombëtare. Gjithashtu në këtë ngjarje përshihen dhe panaire kulinarie, show për artistë bashkëkohor, si dhe sfilata për artistë grimerë dhe parukierë./tvklan.al

 

Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT

Bleona me gjoksin jashtë dhe në skenën e Sanremos

Posta

Bleona me gjoksin jashtë dhe në skenën e Sanremos

20:02 12/02/2016 bleona ne sanremo

Vazhdon të provokojë me performancat e saj skenike, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti.

Këtë radhë artistja ka zgjedhur një skenë ndërkombëtare, si ajo e Sanremos, në Itali.

E ftuar në “Casa Sanremo”, një aktivitet që mbahet këtë javë pikërisht në kundër të Festivalit të Sanremos, Bleona është shfaqur me një veshje trasparente, në pjesën e sipërme të bustit.

E shoqëruar nga një grup balerinësh, këngëtarja shqiptare ka performuar në një mënyrë shumë provokuese në skenë, ku ka kënduar këngët e saj.

 

 

“Casa Sanremo”, është një aktivitet alternativ që mbahet për herë të parë këtë vit në kuadër të Festivalli të muzikës italiane. Në këtë event marrin pjesë muzikantë, DJ, grupe të njohura kombëtare dhe ndërkombëtare. Gjithashtu në këtë ngjarje përshihen dhe panaire kulinarie, show për artistë bashkëkohor, si dhe sfilata për artistë grimerë dhe parukierë./tvklan.al

 

Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT