Bleona Qereti “motra” e Angela Martinit

Bleona Qereti “motra” e Angela Martinit

11:14 02/08/2014 Bleona Angela MartiniAsnjëherë më parë nuk i kishim parë bashkë dy bukuroshet shqiptare, Bleona Qereti dhe Angela Martini, të paktën publikisht.

Por është dashur një foto në rrjetin social “Facebook” që të mësojmë se supermodelja shqiptare Angela Martini e ka shumë përzemër këngëtaren, Bleona Qereti.

Madje jo vetëm kaq, por në foton e postuar në profilin e supermodeles, Angela e ka quajtur “motrën” e saj shqiptare këngëtaren Qereti.

Të dyja bukuroshet kishin marrë poza “hot” dhe i dhuronin njëra-tjetrës puthje, sigurisht prej “motrash”.

M. Sejdini
Të ngjashme
Kolegji Profesional AKSHI