Bleona Qerreti futet në MTV

Bleona Qerreti futet në MTV

09:35 08/10/2015 Bleona

Bleona Qerreti ia ka dalë që të deportojë edhe në kanalin më të madh të muzikës ndërkombëtare më këngën e saj “Take You Over”. Artistja shqiptare ka publikuar oraret kur kënga e saj do të transmetohet në MTV.  Stafi i këngëtares thote se kënga e Bleonës që nga nesër më 9 Tetor do të transmetohet në orën 7:00, 15.00 dhe 23:00./tvklan.al


Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi