Bllokimi i reformës, Knut Fleckenstein: Nuk mund ta besoj. Jam vërtet i mërzitur!

Posta

Bllokimi i reformës, Knut Fleckenstein: Nuk mund ta besoj. Jam vërtet i mërzitur!

22:37 20/07/2016

I mjenjëhershëm ka qenë edhe reagimi i raportuesit për Shqipërinë, në Pralamentin Europian, Knut Fleckenstein, sa i përket bllokimit të refomës në drejtësi.

Në një postim në rrjetin social Twitter, ai shkruan se është vërtetë i mërzitur dhe se nuk mund ta besojë atë që po ndodh.

Problem të reja në Shqipëri? Nuk mund ta besoj. Jam vërtet i mërzitur. Do të presim deri në votimin e nesërm. Më pas do të shikojmë. Më vjen keq

!", shkruan Knut Fleckenstein.

/tvklan.al

knut

OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT