“Bye Bye” Miley, aktori i lumtur me dashurinë e re

Posta

“Bye Bye” Miley, aktori i lumtur me dashurinë e re

14:25 14/10/2019

Duket se lidhja e Liam Hemsworth me Maddison Brown po bëhet edhe më serioze.

Së fundmi, Liam dhe Maddison janë fotografuar së bashku, teksa ishin duke shijuar një darkë në New York, përpara se të bënin një xhiro romantike.

Ata shihen teksa shkëmbejnë puthje dhe përqafime së bashku.

Takimet e tyre po bëhen gjithnjë dhe më të shpeshta dhe vijnë menjëherë pas edhe ish-gruaja e Liam, Miley Cyrus bëri publike lidhjen e saj të re./tvklan,al


OTP
Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
AZHBR
UKT
Grupi
UKT