Çfarë ka ndodhur me Era Istrefin?


Çfarë ka ndodhur me Era Istrefin?

12:05 04/03/2020

Postimi i fundit i këngëtares së njohur Era Istrefi në Instagram ishte në datën 14 Dhjetor 2019. Kjo mungesë e gjatë në rrjetet sociale i habiti dhe shqetësoi fansat e saj.

View this post on Instagram

Time to shine✨✨✨

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Ata prej disa ditësh filluan të komentonin në fotot e këngëtares në Instagram duke u lutur për një reagim nga ana e saj. Madje kishte dhe nga ata, që për të tërhequr vëmendjen e këngëtares filluan të komentonin “RIP Era Istrefi”.

Por me postimin e fundit në Instastory, Era hoqi merakun e fansave duke treguar se është mjaft mirë.

Jam mirë dashuri, shpresoj që dhe ju te jeni mirë”,shkruan këngëtarja në postimin e saj. /tvklan.alTë ngjashme