Çfarë ndodhi në xhirimet e serialit turk? Ferhat nuk pranon të…Çfarë ndodhi në xhirimet e serialit turk? Ferhat nuk pranon të…

14:25 13/07/2020

Seriali më i ri turk me aktorin İbrahim Çelikkol (Ferhat në serialin Dashuri Bardh e Zi) “Shtëpia ime, fati im” ka nisur xhirimet, por është bërë kryefjalë e mediave turke për shkak të një “incidenti”.

Siç raportojnë mediat vendase aktori ka refuzuar të filmohet.

Dihet se gazetat turke janë mësuar të jetojnë me skandale dhe thashetheme rreth gjithçkaje edhe aty kur nuk ka ngjarje bëhet lajm.

Këtë herë viktima ishte aktori İbrahim Çelikkol. /tvklan.al
Të ngjashme