CHECK-IN – GJEORGJIA – TV KLAN

CHECK-IN – GJEORGJIA

Emision: 13.10.2018

Një botë përrallash që vlen të jetohet
Tbilisi qyteti i ngjyrave mes antikës e modernes,
Gjeorgjia një miksim në kufirin mes Europës e Azisë, një udhëtim përgjatë rrugës së mëndafshtë në zemër të kaukazëve.
Albana Nanaj dhe gazetarja Manjola Bregasi zbulojnë këtë vend të vogël me një histori intriguese ,kulture e mikëpritje të një populli gjenuin. Gjeorgjia nën fokusin e miliona turistëve është destinacioni trend i vitit 2018 .

Kategori
Check in
0 Komente

Përgjigju

*

*