Familja e Ciara dhe Russell Wilson është zgjeruar pasi janë bërë sërish prindër. Këngëtarja dhe futbollisti e ndanë lajmin e gëzuar me ndjekësit ditën e hënë me një postim të portretit së vogëlushes.

“Amora Princess Wilson. 4 kilogramë. Të duam kaq shumë!”

Ciara e dha lajmin e shtatzënisë në muajin gusht ku tregoi barkun në një video ku kërcente nën ritmet e këngës së saj me Chris Broën, “How We Roll”.

Çifti ka edhe dy fëmijë të tjerë, Sienna Princess dhe Win Harrison. Ciara ka edhe një djalë nga marrëdhënia e mëparshme me Future./tvklan.al