ÇUKUR – EPISODI 116 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 116

Serial: 16.03.2019

Sena tashnë është e vendosur të qëndrojë krah Jamaçit për të mos u larguar asnjeherë më.

Ajo gjithashtu i jep një lajm atij. Për çfarë bëhet fjalë?

Jamaç dhe Xhumal përgatisin një surprizë aspak të këndshme për Mahsun dhe njerëzit e tij. Për çfarë bëhet fjalë?

Sena shkon të vizitojë Idrizin dhe Sulltanën…

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*