ÇUKUR – EPISODI 27 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 27

Serial: 06.11.2018

Jamaç do të përballet me një nga sfidat më të forta të jetës së tij.

Nga njëra anë babai i tij, Idriz dhe nga ana tjetër gruaja që dashuron, Sena janë në rrezik.

Kush fshihet pas rrëmbimit të kësaj të fundit?

Reagimi i Jamaç ndaj kësaj ngjarjeje do t’i habisë të gjithë…

Nga ana tjetër Vartolu dhe Xhelasun mbahen peng nga burrat e Serdar.

Jamaç kërkon përsëri ndihmë nga Aliço…

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*