ÇUKUR – EPISODI 29 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 29

Serial: 08.11.2018

Karaxha është në gjëndje jo të mirë. Çfarë po fsheh ajo?

Sena i rrefen Idrizit rreth marrëdhënies që ajo ka me nënën e saj.

Serdar do të përballet me një surprizë aspak të këndshme të përgatitur nga Jamaç.

Ky i fundit arrin të kthejë shëndoshë e mirë në shtëpi të dashurit e tij.

Vartolu shkon qan tek varri i nënës së tij dhe i rrëfen asaj një të vërtetë të dhimbshme…

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*