ÇUKUR – EPISODI 44 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 44

Serial: 30.11.2018

I dyshuari kryesor i Jamaç tashmë është Pasha. Çfarë do të bëjë ky i fundit për t’i vertetuar atij të kundërtën?

Idriz nga njëra anë dhe Vartolu nga ana tjetër po kërkojnë të marrin Kasimin.

Por kush do ta marrë atë në të vërtetë?

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*