ÇUKUR – EPISODI 49 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 49

Serial: 07.12.2018

Tashmë Kasim ndodhet në duart e Vartolusë.

Si do të hakmerret ky i fundit ndaj njeriut që i vrau nënën e tij?

Emi dhe Pasha bëhen gati për t’u larguar nga Çukur.

Jamaç shkon të shpëtojë Kasimin. Por çfarë do të ndodhë me të?

Një përballje e fortë do të ndodhë mes Idrizit dhe Vartolusë…

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione