ÇUKUR – EPISODI 72 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 72

Serial: 09.01.2019

Elvis është një hap para Jamaçit, ai përgatit një surprizë të hidhur për këtë të fundit.

Një beteje e përgjakshmë do të ndodhë mes njerëzve të Jamaç dhe atyre të Elvis.

Emrah gjithashtu mundohet të shpëtojë nënën dhe motren e tij.

A do të mund të shpetojnë gratë Koçovali?

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione