Dafina Zeqiri bën tatuazh në zonën intimeDafina Zeqiri bën tatuazh në zonën intime

23:11 07/09/2020

Siç dihet, këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është shumë e apasionuar me tatuazhet.

Mesa duket, ajo nuk di të ndalet dhe shpesherë shton tatuazhe të reja në trup. Së fundmi Dafi ka vendosur të bëjë një tatuazh në zonën intime që është dhe mjaft sensitive.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në “Instastory”, por këngëtarja nuk e ka treguar ende rezultatin final duke i bërë të gjithë fansat e saj mjaft kuriozë. /tvklan.al


Të ngjashme