Dafina Zeqiri nuk ngurron t’i përgjigjet komentuesit: “Pedera” jeni ju që…Dafina Zeqiri nuk ngurron t’i përgjigjet komentuesit: “Pedera” jeni ju që…

09:28 30/08/2020

Këngëtarja Dafina Zeqiri është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo vazhdimisht sjell për fansat foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram dy foto me dy mikeshat e saj, njëra prej të cilave është transgjinore. Kjo gjë nuk është pritur aspak mirë nga ana e ndjekësve të saj të cilët kanë reaguar me komente negative.

View this post on Instagram

Zürich mit meine lieben

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Një prej komentuesve shkruan: Si ka mundësi gjithë femrat më të mira rrinë me këto pederat.

Por i menjëhershëm ishte dhe reagimi i Dafit, e cila nuk ka ngurruar ti kthejë përgjigje: “Pedera” jeni ju që shkruani komente të tilla, qata kërkush s’jau rras. Idiot./tvklan.al


Të ngjashme