Dafina Zeqiri tund të pasmet para kamerësDafina Zeqiri tund të pasmet para kamerës

18:00 04/09/2020

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri. Të gjitha këngët e saj kthehen në hit dhe pëlqehen nga publiku.

Kohët e fundit ajo ka publikuar edhe këngën e saj më të re “Milion”, ku ka patur një sukses mjaft të madh.

Përsa i përket rrjeteve sociale, Dafina është mjaft aktive dhe shpesh herë ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video mjaft provokuese duke kërcyer nën tingujt e muzikës dhe duke tundur të pasmet para kamerës.

Kjo video ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit të cilët e kanë pritur mjaft mirë. /tvklan.al

View this post on Instagram

🐯

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri) on


Të ngjashme