Dalin pamjet e aksidentit të “Xubit të Yzberishtit”Dalin pamjet e aksidentit të “Xubit të Yzberishtit”

23:45 12/05/2021

45-vjeçari udhëtonte me shpejtësi të madhe

Kanë dalë pamjet e aksidentit që ndodhi mesditën e së martës në bulevardin “Migjeni” në Tiranë, ku humbi jetën Fatmir Avdillari i njohur ndryshe edhe si “Xubi i Yzberishtit”.

Siç shihet në video një makinë tip “Toyota Yaris” nga korsia e mesit kërkon të kthehet majtas duke i prerë rrugën motorit të 45-vjeçarit që ecte me shpejtësi të madhe.

Fillimisht motori është përplasur me “Toyota-n” dhe më pas edhe me një makinë tjetër që vinte përballë dhe tenton të kthehet djathtas.

Tv KlanTë ngjashme