Demi Rose “djeg ” Instagramin
Demi Rose “djeg ” Instagramin

14:05 28/05/2022

Modelja britanike publikon foto provokative me bikini teksa shijon pushime në Ibiza

Demi Rose di si të tërheqë gjithmonë vëmendjen me linjat e saj trupore. Së fundmi, modelja britanike ka ndarë me 19.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram, disa foto dhe video joshëse teksa filmonte veten nga koka tek këmbët.

27-vjecarja shfaqet e veshur me bikini ngjyrë vjollcë, teksa nxjerr në pah asetet e saj të lakmueshme, duke shijuar rrezet e diellit në një jaht luksoz, në Ibiza.

Flokët e gjata bionde të stiluara me dy gërsheta të vogla para i binin mbi shpatulla .

Më vonë Demi tregoi se po e shijonte në maskimum kohën në jahtin luksoz duke treguar për adhuruesit të saj  pamjen e mrekullueshme që ofron natyra spanjolle.

Klan News

Të ngjashme