Derbi do të luhet në “Air Albania”


Derbi do të luhet në “Air Albania”

16:55 10/12/2019

Derbi Partizani-Tirana do të jetë ndeshja e parë e Superligës që do të luhet në stadiumin “Air Albania” pas takimit të kombëtares me Francën që u konsiderua si inaugurimi i impiantit.

Ndeshja do të luhet të premten në orën 19.00. Ky takim do të jetë i vlefshëm për javën e 15 të Superligës dhe Partizani është skuadra pritëse.

Tv Klan

Të ngjashme