Detaji në klipin e motrave Istrefi – TV KLAN

Detaji në klipin e motrave Istrefi

Në klipin e motrave Istrefi, nuk ishin vetëm vajzat që tërhoqën vëmendjen me lëvizjet provokuese. Macja e ulur në krah të Norës ishte një gjetje e veçantë, por dhe shumë e kushtueshme. Ajo është një nga më të shtrenjtat dhe të rrallat.

Çmimi i kësaj maceje shkon nga 20 deri në 100 mijë dollarë, pasi varet nga vendi dhe koha kur blihet. Era dhe Nora mesa duket nuk janë kursyer aspak për të sjellë një klip të ngjashëm me atë të yjeve të showbizit botëror.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*