Deti dhe negociatat, Rama shkon në zyrën e Metës – TV KLAN

Deti dhe negociatat, Rama shkon në zyrën e Metës

Pasditen e sotme Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Presidentin e Republikës Ilir Meta në zyrën e këtij të fundit.

Biseda zgjati për rreth rreth 30 minuta. Mësohet se temat kryesore të diskutimit kanë qenë, marrëveshja për çështjen e detit me Greqinë si dhe procesi i negociatave me Bashkimin Europian.

Tv Klan

Kategori
PolitikaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*